The Anime Marble Race: Difference between revisions
Added Marble. |
|||
| Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
| Puella Magi Madoka Magica || 2 | | Puella Magi Madoka Magica || 2 | ||
|- | |||
|Legend of the Galactic Heroes | |||
|2 | |||
|} | |} | ||
Added Marble. |
|||
| Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
| Puella Magi Madoka Magica || 2 | | Puella Magi Madoka Magica || 2 | ||
|- | |||
|Legend of the Galactic Heroes | |||
|2 | |||
|} | |} | ||